ČASTÉ DOTAZY – FAQ

Obecné nejčastější dotazy

Na našem e-shopu, využíváme dvě platební možnosti.

  1. Bankovní převod: Při zvolení platby bankovním převodem, vám po zakoupení produktů, dorazí na email platební údaje. V případě zvolení této platební metody, produkty obdržíte, jakmile nám peníze dorazí na náš účet a spárují se. Celý proces s příchozí platbou, trvá 1-3 dny.
  2. Platební brána Pays: Abychom urychlili platební proces a vy si mohli naše produkty užívat co nejdříve, využíváme platební bránu PAYS, která je registrována u ČNB a je zcela bezpečná. V případě využití platební brány, můžete platit kartou online, přes PayPal a Mobil. Celý proces od platby, až po doručení produktu, trvá maximálně 5 minut.

Náš eshop, má automatické párování plateb, proto se může stát, že se například při platbě špatně zadá platební údaj (nejčastěji VS) a proto nedojde ke spárování a odeslání produktu. V případě platby na bankovní účet, celý proces trvá 1-3 dny. Pokud produkt nedorazil a vy jste jej zaplatili, doporučujeme vám odeslat potvrzení o platbě, na náš email info@koumalek.cz. My vše následně zkontrolujeme manuálně.

Protože nabízíme stovky materiálů a produktů, může se občas stát nějaká chybička. V případě, že narazíte v balíčku na duplicitní či poškozený obrázek, kontaktujte nás a my jej nejpozději do 24 hodin nahradíme nebo opravíme.

Zkontrolujte nastavení vaší tiskárny, zda máte aktuální ovladače a správný formát papíru (A4). Dále je zapotřebí zkontrolovat dostatek černého inkoustu v tiskárně. Nezapomínejte veškeré produkty k vytisknutí, tisknout v odstínech šedi nebo monochromaticky. Pokud potíže přetrvávají, kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme.

Aktuálně nemáme oficiální fórum, ale můžete nás sledovat na našich sociálních sítích a sdílet své výtvory s naší komunitou. V případě dotazů či nejasností, se nás neváhejte zeptat, buď přes kontaktní stránku nebo na Facebooku.***

Nejčastější dotazy k omalovánkám

Všechny naše omalovánky k vytisknutí, jsou ve formátu JPG, pro vytisknutí na formát papíru A4. Omalovánky bez problému vytisknete na každé domácí tiskárně, avšak musí mít dostatek černého inkoustu.

Na eshopu KOUMÁLKA, nabízíme různé druhy omalovánek k vytisknutí, od jednoduchých pro nejmenší děti, až po složitější, pro dospělé. Doporučujeme si vybrat omalovánku podle věku a dovedností.

K vybarvování, můžete použít jakékoli barvy – pastelky, fixy, voskovky, vodové barvy, atd. Záleží na vašem výběru a preferencích.

Naše omalovánky jsou určeny pouze pro osobní použití. Prosíme, abyste omalovánky k vytisknutí, nesdíleli ani nedistribuovali bez našeho svolení. Samozřejmě, vybarvené výtvory, můžete sdílet pouze za účelem prezentace či pochlubení. Další podrobnosti ohledně licencí a distribuci, se dozvíte v obchodních podmínkách.

Záleží, jakou platební metodu si zvolíte. V případě bankovního převodu, trvá proces 1-3. Produkt vám bude odeslán elektronicky, jakmile se peníze připíší na náš účet. V případě platební brány a platby kartou online, trvá celý proces pouhých 5 minut. Pokud chcete začít vybarvovat téměř okamžitě, pak doporučujeme využít platební bránu.

V současné době nabízíme pouze standardní sortiment, ale rádi zvážíme, jakékoli návrhy nebo speciální požadavky. Napište nám, jaké omalovánky byste rádi viděli v našem sortimentu a my se o to postupně postaráme.

Nejčastější dotazy ke spojovačkám podle čísel

Naše spojovačky k vytisknutí, obdržíte v jedno balíčku ve formátu JPG. Veškeré spojovačky podle čísel, jsou připravené k vytisknutí na formát papíru A4, ve vysoké kvalitě.

Ano, po zakoupení vám spojovačky zůstanou doživotně a můžete si je vytisknout, kolikrát chcete.

Ano, aby vznikl správný obrazec, je důležité spojovat body v pořadí podle čísel. Můžete začít buď od nejnižšího čísla nebo sestupně od nejvyššího.

Naše spojovačky a další produkty, jsou určeny pouze pro osobní použití. Prosíme o nešíření nepropojeného a nevybarveného materiálů, bez našeho svolení. V případě porušení, budeme nuceni zahájit právní úkony. Bližší informace se dozvíte v našich obchodních podmínkách.

Nejčastější dotazy ke 3D modelům a výrobkům z papíru

Naše návody na výrovky z papíru, jsou dostupné ve formátu PDF, pro snadné a kvalitní tisknutí šablon, které slouží k jednoduchému sestavování. K otevření souboru, použijte Adobe Acrobat Reader, který je dostupný zdarma.

Doporučujeme používat tvrdší papír, ideálně o gramáži 160-200 g/m², pro lepší stabilitu modelu. Pokud chcete mít věrohodně barvy, doporučujeme ke stavbě využívat barevné papíry.

Návody se snažíme vytvářet tak, aby i začátečník pochopil, co má dělat. Naše 3D modely z papíru, jsme nechali otestovat u žáků 1. třídy (7 let) a se sestavováním, po vysvětlení, neměli sebemenší problém.

Většina našich návodů, vyžaduje základní nástroje, jako jsou nůžky, lepidlo, pravítko a tvrdší papír (barevný nebo bílý) minimálně s tloušťkou 160 g. Specifické požadavky, jsou vždy uvedeny v návodu.

Naše návody jsou určeny pro osobní použití, jelikož jsou licencované. Prosíme o nešíření našich návodů, bez našeho svolení. Další podrobnosti o distribuci a sdílení, naleznete v obchodních podmínkách. S hotovými výrobky, se však můžete veřejně pochlubit.

Kvůli digitální povaze našich produktů, obvykle nenabízíme vrácení peněz po jeho stažení, ale pokud máte s návodem problémy, kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme.